Jak zlecić prace fotograficzne? // Współpraca w 6 krokach

Usługi studia są dedykowane producentom i dystrybutorom żywności, restauracjom oraz wszystkim tym, którzy potrzebują kreatywnych fotografii żywności.

 1. Złożenie zamówienia
  Razem uzgodnimy, jakie fotografie Cię interesują, w jakiej ilości i terminie. Ustalimy również wynagrodzenie za ich wykonanie. Na tym etapie udostępniam Regulamin Studia, a w razie potrzeby zawieramy indywidualną umowę w formie pisemnej.
 2. Udostępnienie produktów lub organizacja sesji u Klienta
  Zazwyczaj pracuję w Warszawie, a Zamawiający dostarczają mi produkty do pracowni. Przy realizacji projektów, w których dowóz produktów lub dań byłby zbyt utrudniony, organizuję sesje poza studiem.
 3. Obróbka i odbiór fotografii
  Po wykonaniu zdjęć poddaję je cyfrowej obróbce i przedstawiam Ci wersje poglądowe fotografii do akceptacji.
 4. Płatność
  Po zaakceptowaniu zdjęć przesyłam fakturę (obecnie podejmuję współpracę na umowie o dzieło; przy dłuższej współpracy istnieje możliwość rozliczania się na fakturze)
 5. Przekazanie zdjęć
  Niezwłocznie po realizacji płatności przesyłam Ci ostateczne wersje fotografii.
 6. Współpraca po wykonaniu fotografii
  O ile nie masz nic przeciwko, zdarza mi się włączać najlepsze fotografie do mojego portfolio oraz galerii na stronie, a niekiedy także opisuję je na blogu w ramach publikowanych przepisów kulinarnych oraz innych tekstów.
  Jeżeli będziesz zadowolony z wyników naszej współpracy i oznaczysz autora zdjęć w swoich mediach społecznościowych, będę miała dla Ciebie niespodziankę.

Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.